İş dünyasının yatırım maliyeti en yüksek sektörlerinden biri olan gayrimenkul geliştirme projelerinde, verimlilik ve buna bağlı olarak üretilen değer, en önemli unsuru teşkil etmektedir.

Projelerde alınan kullanım kararları, detaylı bir pazar araştırması, doğru yorumlanmış bir analiz ve güçlü öngörüler ışığında verilmelidir. Riskleri minimize etme amacıyla; sektörel eğilimlerin ve bölgesel gelişimlerin ölçüldüğü pazar araştırmaları; maliyet ve gelir yaklaşımları ile karlılığın ön görüldüğü fizibilite çalışmaları ve alternatif kullanımların karşılaştırıldığı en verimli ve en iyi kullanım analizleri yapılmalı ve doğru bir şekilde değerlendirilerek projeye yön vermelidir.

Güçlü analitik bakış açısı ve tecrübe gerektiren bu çalışmalar, konusunda deneyimli profesyonel ekibimiz tarafından çok yönlü bir perspektifle yorumlanmakta ve tüm detayları ile titizlikle yapılmaktadır.

Yapılan analiz çalışmalarının ardından, en yüksek verimi sağlayacak bir kullanım belirlenerek konsept mimari projeler ile satış/kiralama ve pazarlama stratejileri hazırlanmakta ve ardından tüm inşaat ve satış faaliyetleri koordinasyonu ve süreçleri tarafımızca yönetilmektedir.

      Hizmetlerimiz

  • Pazar Analizi ve Finansal Fizibilite
  • Konsept Geliştirme
  • İdari İzin ve Mevzuat Süreçleri Yönetimi
  • İhale ve Kat Karşılığı Süreç Yönetimi
  • İnşaat Yönetimi ve Koordinasyonu